«

»

Sty 15

Zdrowe jedzenie

zdrowe jedzenieCzy w restauracjach można jeść zdrowo? Czy wiemy co jemy? Czy jesteśmy w stanie dbać o linię i odżywiać się na mieście?

Na pewno nie – jeśli będziemy jedli w podrzędnych barach czy fast foodach. Tam po pierwsze nie patrzy się na jakość składników ani na ich kaloryczność. Jednakże są miejsca, gdzie można zaufać kucharzom i jeść zdrowo i dobrze ( no i oczywiście smacznie!)

Mój mąż uwielbia wołowinę. Kawał dobrej jakości mięsa – dobrze przyrządzone. Od czasu do czasu pozwalamy sobie na odrobinę tego szaleństwa i jedziemy do świetnej restauracji, która ma swoją własną hodowlę krów specjalnej odmiany i właśnie to mięso przygotowują w swojej kuchni. W dodatku jest tam naprawdę ładnie – na suficie są świetliki dachowe – widać więc gwiazdy;), do tego świetna obsługa, animator dla dzieci – jednym słowem miejsce godne polecenia dla każdego! Do pysznego mięsa bierzemy całą miskę sałat, rezygnując z frytek i ziemniaków – jest więc akceptowalny poziom kalorii;) No przyznam się – że czasem weźmiemy też lody waniliowe z malinami – ale to naprawdę od czasu do czasu:) Ehhh – czasem warto zgrzeszyć;)